Όσο κι αν εμπιστευόμαστε τη δεξιά πλευρά του εγκεφάλου μας, προκειμένου να παραμένουμε δημιουργικοί σε κάθε project, υπάρχει ένα σημαντικό κομμάτι που δεν μπορούμε να αγνοήσουμε, και αφορά κυρίως στην αριστερή πλευρά: είναι η στρατηγική.
Είμαστε εξπέρ στο στρατηγικό σχεδιασμό. Προβαίνουμε σε όλες τις απαραίτητες ενέργειες, για να βεβαιωθούμε ότι οι εφαρμογές ψηφιακού μάρκετινγκ που επιλέγουμε για εσάς, οδηγούν στον επιθυμητό προορισμό κάθε φορά. Μαζί μας, η επιτυχία δεν είναι τυχαίο γεγονός, αλλά μια διεξοδική και σχολαστικά μελετημένη διαδικασία που μπορεί να περιλαμβάνει: Σχεδιασμό στρατηγικής μάρκετινγκ, έρευνα αγοράς, ορισμό του tone of voice της επικοινωνίας, συμβουλευτική μάρκετινγκ και πολλά άλλα.